Najlepsza firma w Szczecinie

AUTODETAILING - Nasz budynek 

polerowanie lakieru

  

 

 

O Nas

Nasza firma prowadzi działalność usługową w zakresie mycia i pielęgnacji pojazdów mechanicznych zapewniając najwyższą jakość usług dzięki posiadanej wiedzy, infrastrukturze oraz zastosowaniu najwyższej jakości urządzeń i środków.

Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych i flotowych.

Troszcząc się o klienta wyposażyliśmy naszą myjnię w bezpłatną kawiarenkę internetową, Internet bezprzewodowy, telewizor.

Myjnia nasza została przystosowana do obsługi klientów o niepełnosprawności ruchowej jak i dla matek z dziećmi.

Budynek naszej myjni w skład, którego wchodzą dwa stanowiska obsługowe i pomieszczenie socjalno biurowe został wsparty finansowo ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-20013. Posiadamy dodatkowe pomieszczenie - halę, która zapewnia usługi w suchych i czystych warunkach, gdzie prowadzimy usługi w zakresie regeneracji i pielęgnacji lakieru oraz wnętrza pojazdu.

Urządzenia zakupione do wyposażenia stanowisk obsługowych zostały dofinansowane również ze środków UE (myjka wysokociśnieniowa, odkurzacz i odkurzacz piorący). Urządzenia te są nowoczesne i w pełni profesjonalne, dzięki czemu oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.

Pomieszczenie biurowe wyposażyliśmy w meble, TV i kawiarenkę internetową w której można wypić kawę pozwalające umilić czas oczekiwania na wykonanie usługi. Całe to wyposażenie zostało również objęte dofinansowaniem ze środków RPO WZ na lata 2007-2013.

Kontakt:
Tel.: +48 (91) 43 40 442
Tel. kom.: +49 606 301 290 , +48 602 122 078 , +48 662 055 155
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne: Poniedziałek - Sobota 08:00 - 18:00